Mint Coffee


Потребни состојки:
-30 мл. Bacardi Carta Oro рум
-2 дози кафе Musetti Grand Cru
-15 мл. сируп Mojito Mint
-шлаг пена

Додадете ги сите состојките во шолјата и добро промешајте. Потоа додадете ги дозите кафе и на крајот декорирајте со шлаг пена.


Додади производ
260 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
860 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка