Кафе Musetti Grand Cru (x10)

260 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Musetti Grand Cru (x10)

Совршен бленд за сите оние кои имаат префинет вкус. Перфектен вкус со доминација на овошје и чоколадо, со финиш на бадем и ванила.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Богата арома
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

90% Арабика / 10% Робуста
Географско потекло

Бразил
90% Арабика / 10% Робуста
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка