Рум Bacardi Carta Oro 0,70л

860 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Рум Bacardi Carta Oro 0,70л

Неговиот богат вкус и златеникава боја се развиени во дабови буриња и неговиот весел карактер доаѓа од обликуваната тајна на мешавина со јаглен. 
chartarrow

1

50

100

37,5%
Златна
Путер и Карамел
Богат вкус на ванила, печени бадеми и ноти на банана
Кора од портокал и дабов вкус

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Куба
Алкохол од шеќерна трска и вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка