Patron Silver Margarita


Потребни состојки:
- 60 мл. текила Patron Silver
- 60 мл. сируп Margarita Mixer
- 1 лажичка пире од зелен лимон Mixer
- минерална вода
- мраз

Во чаша ставете мраз и додајте ги текилата, пирето и минералната вода. Промешајте и сервирајте.


Додади производ
2,540 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка