Текила Patron Silver 0,70л

2,540 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Текила Patron Silver 0,70л

Рачно направена во мали количини, за да биде со гладок, и благ вкус. Направена од 100% Син Кактус (Weber Blue Agave), флаширана во рачно нумерирани стаклени шишиња. 
chartarrow

1

50

100

40%
Бела
Овошна и цитрусна
Благ и глаток
Не толку јак бибер
Мексико

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Мексико
100% Вебер блуе агаве (кактус)
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка