Рум Bacardi Ocho 0,70л

1,840 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Рум Bacardi Ocho 0,70л

Создаден во 1862, Бакарди 8 годишен, остана единствено зачуван во фамилијата Бакарди седум генерации. Користен само во најспецијални прилики, овој златникав рум е еден од најстариот приватно поседуван бленд (мешавина) во светот.
chartarrow

1

50

100

40%
Златна
Лист на банана и не целосно зрела кајсија
Ноти од сува слива, кајсија, ванила и мускатно оревче
Ванила, чоколадо и вкус на портокал
Куба

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Куба
Алкохол од шеќерна трска и Вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка