Рум Bacardi Oakheart 0,70л

650 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Oakheart 0,70л

Интензивниот оган што гори во внатрешноста на барелите пред стареењето на Oakheart, остава слој од јагленисано дрво, што дава длабок, “smokey” вкус на производот.
chartarrow

1

50

100

35%
Златна
Богата арома на ванила и карамел
Фин и сладок вкус на зачини
Ванила и Цимет

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Куба
Жесток алкохолен пијалок

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка