Рум Bacardi Breezer Orange 0,275л

103 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Breezer Orange 0,275л

Освежете го вашиот вкус со вкусен Тропски Портокал- сочна сензација со вкус на портокал и нијанси на ванила, измешани со премиум Бакарди рум.
chartarrow

1

50

100

4%
Портокалова
Портокал
Портокал
Свеж портокал

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Куба
Рум Бакарди измешан со портокал и минерална вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка