Ликер Branca Menta 1л

1,250 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Ликер Branca Menta 1л

Непогрешлвиот вкус на мента-ликер, дава интензивно задоволство и возбуда на секоја голтка. Нејзината формула ги содржи тревките, зачините и најфините пеперминт есенцијални масла на светот. Природен и специјално освежителен, тој е пијалок соодветен за сите сезони. 
chartarrow

1

50

100

28%
Темно кафена
Нане и чисти ботанички мириси
Пеперминт, ментол и малку зачини
Пепрминт бонбони
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Алкохол од грозје, Билки, Зачини и Нане

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка