Виски Black Bush 0,70л

1,490 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Виски Black Bush 0,70л

Black Bush е совршен спој на висока концентрација од повеќе сингл малт виски, созревано во дрвени буриња, направени од sherry дрво. Уникатниот рецепт по кој е создаден Black Bush има богат вкус и овошни ноти со длабок интензивен „карактер“ избалансиран до неверојатна перфекција.
chartarrow

1

50

100

40%
Златен
Шери, црвено јаболко и зачини
Богат вкус и овошни ноти
Шери и зрнести плодови
Ирска

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Ирска
Алкохол од јачмен, Вода и Карамел

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка