Ликер Cointreau 0,70л

1,350 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Ликер Cointreau 0,70л

Ликерот Контро е бленд од трипл сек ( ликер со вкус на портокал), произведен во Saint-Barthélemy-d'Anjou Франција. Се пие како аперитив или дигестив, и е компонент на неколку добро познати коктели.
chartarrow

1

50

100

40%
Бела боја
Мирис на кора од мандарина
Мускатно оревче и цимет
Горчлив вкус на мандарина
Франција

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Франција
Алкохол, Шеќер, Кора од портокал
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка