Рум Bacardi Carta Blanca 0,05л

74 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Carta Blanca 0,05л

Пред Дон Факундо да го преправи рецептот, белите румови биле остри на вкус, нерафинирани и сирови. Во 1862 тој го создаде Бакарди Карта Бланка, кој е производ на 10 години посветеност на креирање на совршен рум. Совршено пакување индивидуално сервирање.
chartarrow

1

50

100

40%
Бела
Бамбусово дрво и сино сирење
Ванила и ноти на бадем
Индиски бибер и печурки
Куба

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Куба
Алкохол од шеќерна трска, вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка