Ликер Cointreau 0,05л

140 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 21
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Ликер Cointreau 0,05л

Ликерот Контро е бленд од трипл сек ( ликер со вкус на портокал), произведен во Saint-Barthélemy-d'Anjou Франција. Се пие како аперитив или дигестив, и е компонент на неколку добро познати коктели. Минијатурно издание за индивидуално сервирање
chartarrow

1

50

100

40%
Бела
Мирис на кора од мандарина
Мускатно оревче и цимет
Горчлив вкус на мандарина
Франција

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 21
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Франција
алкохол, шеќер, кора од портокал
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка