Концентрирано пире од кокос Mixer 1л

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од кокос Mixer 1л

Подготвено со свежо кокосово млеко директно од кокосовиот орев. Содржината на кокосови снегулки е доказ дека Mixer пиреата се квалитетни производи подготвени од 100 % овошна каша
Бела
Кокос

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Гликозен сируп, рехидрирано кокосово млеко и рендан кокос (40%), шеќер, закиселувачи: лимонска киселина, природни ароми, агенси за згуснување: Е460 Е466, ксантан гума, малтодекстрин, млечни протеини, конзерванс: потасиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка