Концетрирано пире од лубеница Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концетрирано пире од лубеница Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од лубеница е подготвено преку тотална екстракција на сокот од лубеница, за потоа повторно да се оттргне течноста од овошјето, а да остане пирето од лубеница. Претставува додаток кој ќе го донесе летото во Вашиот коктел.
Црвена
Вкус на лубеница

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, концентрат од сок од лубеница (40%), пире од јаболко, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, конзерванс: потасиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка