Концентрирано пире од банана Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од банана Mixer 1л.

Внимателно избрани банани од Еквадор, со полн вкус и арома преточени во Mixer концентрирано пире. Ова пире има вкус и арома како свежо подготвено смуди. Одлично е за коктели.
Жолта
Банана

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Сок од банана и концентрат од пире (56,2%), шеќер, концентрат од сок од јаболко, ароми, закиселувачи: лимонска киселина, агенси за згуснување: пектин, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: потасиум сорбат.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка