Сируп од краставица Mixer 0,75л.

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од краставица Mixer 0,75л.

Овој сируп од асортиманот на Mixer е подготвено со природни ароми на краставица. Има прекрасна арома на свежо излупена краставица.Може да се цервира врз мраз со додаток на минерална вода како освежувачки пијалок, но одлично одговара и како додаток во коктели.
Светло зелена боја
Свежо излупена краставица

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, ароми, закиселувачи: лимонска киселина
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка