Сируп Mojito Mint Hierba Buena 0,75л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп Mojito Mint Hierba Buena 0,75л

Природни ароми на нане и зелен лимон екстрахирани во нов Mixer производ во линијата на Mixer Mojito. Совршен за подготовка на Mojito коктели.
Бледо зелена боја
Зелен лимон и нане

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќерна трска, вода, природна арома на нане, природна арома на зелен лимон, средство за киселост: лимонска киселина, боја за храна, екстракт од шафран
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка