Сируп од ѓумбир Mixer 0,75л

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од ѓумбир Mixer 0,75л

Силен вкус на ѓумбир, одличен за подготовка на најдобрите коктели.
Жолта боја
Ѓумбир

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, Вода, Екстракт од ѓумбир (2%), Природни ароми и Лимонска киселина.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка