Сируп од Сино Куракао Mixer 0,75л

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од Сино Куракао Mixer 0,75л

Сакате Вашиот пијалок да изгледа посебно и да ги фасцинира гостите? Mixer ликерот од сино курукао е она што ќе го претвори Вашиот коктел во вистинско ремек дело. Има вкус и арома на портокал и се подготвува од кората на еден вид портокал кој потекнува од Куракао островoт.
Сина боја
Портокал

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, природни ароми, закиселувачи: лимонска киселина
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка