Сируп од ванила Mixer 1л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Сируп од ванила Mixer 1л

Инфузиран сируп со природна ванила одгледувана на Мадагаскар. Овој сируп е одличен како додаток на коктели, кафиња или ледени чаеви.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, природна арома на ванила со други природни ароми, концентрат од сок од лимон, конзерванс: потасиум сорбат.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка