Сируп од карамел Mixer 1л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од карамел Mixer 1л

Независно од тоа дали ќе го користите за коктели, смуди или пак за десери, сирупот на Mixer е полн погодок за што и да се одлучите. Изобилува со вкус на путер и карамела, има кремава текстура и со сигурност неговиот вкус ќе Ве врати во детството.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, ароми, сол , концентрат од сок од лимон, конзерванс: потасиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка