Бурбон Wild Turkey 0,70л со подарок

1,120 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Бурбон Wild Turkey 0,70л со подарок

Познатиот Wild Turkey има инзвореден вкус карактеристичен за америчките бурбони. Доживејте го вкусот на далечниот запад со прекрасен подарок брендирана кристална чаша.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка