Маргарита коктел сет

4,820 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Маргарита коктел сет

Маргарита е коктел кој се состои од текила, ликер од портокал и сок од зелен лимон, често се служи со сол на работ на стаклото. Пијалокот се служи со мраз, измешан со мраз или без мраз.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Текила Patron Silver 0,70л
Ликер Cointreau 0,7 л
Концентрирано пире од зелен лимон 1л
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка