Ликер Aperol 1л и пенливо вино Cinzano 0,75л со подарок 2 Aperol чаши

1,355 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Ликер Aperol 1л и пенливо вино Cinzano 0,75л со подарок 2 Aperol чаши

Aperol Spritz претставува лесна комбинација на неколку пијалоци кои покрај убавиот и летен вкус, нуди одлично освежување. Се прави со микс на Аперол, пенливо вино и минерална вода.
Аперолот е италијански аперитив со вкус на цитрон, ванила, ментол и други состојќи, кои се оклу 30 на број. Направен е од браќата Барбиери од Падова, кои подоцна го продаваат на компанијата Кампари.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка