Пенливо вино Martini Rose 0,75л со подарок 2 чаши

790 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Пенливо вино Martini Rose 0,75л со подарок 2 чаши

MARTINI Rosé е елегантно, полурозово пенливо вино од семејството Мартини. MARTINI Rosé има арома на букет роза, дива јагода и малина со нотка на црн пипер. Виното има полу-сладок вкус, со ноти на свежа завршница од јагоди и цитрус. Тоа е меко, овошно и добро балансирано вино.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка