Кафе Vergnano 1882 Arabica (x10)

220 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Vergnano 1882 Arabica (x10)

Мешавина од најдобрите зрна Арабика култивирани во Латинска Америка
со арома на свежо овошје и цвеќе во чашата.
Завршена е со допир на киселоста на Робуста и нејзините нежни ноти
се збогатени со слатки мириси кои потсетуваат на скапоцено дрво од кедар.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
свежо овошје и цвеќе
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 10 x 5гр. Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка