Шоља за кафе Vergnano 1882 r

450 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Шоља за кафе Vergnano 1882 r

Дајте допир на елеганција на паузата за кафе. Шољата за кафе Vergnano 1882 има совршена форма за вкус на најдоброто еспресо. Тврд порцелан произведен во Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка