Kафе Vergnano 1882 Arabica 100% мелено 250гр.

520 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Kафе Vergnano 1882 Arabica 100% мелено 250гр.

Kафето Vergnano 1882 Arabica 100% фино мелено е со нежен вкус и заоблена арома. Тој е фино избалансиран производ создаден од бавно печење на девет од најдобрите сорти Арабика. Ниската содржина на кофеин го прави идеален да се ужива навечер. Вакумското пакување обезбедува долготраен мирис,свежина и продолжено чување, додека изгледот на конзервата е одличен за складирање откако ке се потроши вкусното кафе.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml

40ml
свежо овошје и цвеќе
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 1x250гр. лименка фино мелено

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка