Кафе Vergnano 1882 Аrabica 100% во зрнa 250гр

510 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Vergnano 1882 Аrabica 100% во зрнa 250гр

Мешавина од најдобрите зрна Арабика од Бразил,Никарагва, Гватемала и Етиопија. Уживајте во силно еспресо кафе со ноти на зрело овошје, карамела, чоколадо и печени бадеми. Перфектно е за еспресо и како база за капучино и лате.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml

40ml
свежо овошје и чоколадо
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 1x250gr. цело зрно

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка