Ликер Bols Малина 0,70л

620 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Ликер Bols Малина 0,70л

Болс Малина е длабоко црвен ликер направен со вистински, природни ботаници. Направен е од свежо исцедена малина за да се создаде овој вкусен свеж ликер од малина. Болс Малина е темен ликер, со вистински вкус на свежи малини и благ раб на цитрус, совршен за францускиот Мартини! Овој ликер од малина е слаб на непцето и може да се пофали со целосен вкус на малина, кој постепено станува покиселен. Оваа светло црвена боја на Болс Малина е неверојатен во коктели како што се Raspberry Martini и Raspberry Mule , но исто така е вкусен и во едноставна мешавина со тоник вода.
Дали сте го пробале вкусниот француски коктел Мартини со ликер од малина?
chartarrow

1

50

100

17%
Длабоко црвена
Свежи малини
Малина со цитрусен раб
Холандија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Холандија
x

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка