Ликер Bols Amaretto 0,70л

620 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Ликер Bols Amaretto 0,70л

Ликерот Болс Амарето е направен, верен на своето потекло, од дестилат на јадра од бадем и кајсија со нота на орев и карамел. Овој ликер од ореви се инфузира со природни ботанички производи.
chartarrow

1

50

100

24%
Светла кафена
Марципан и допир на цитрус
Балансирани ноти на кајсија и бадем
Холандија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Холандија
Акохол, вода, екстракт од семки на кајсија и бадеми

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка