Концентрирано пире од ананас Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од ананас Mixer 1л.

Само свежи и комплетно зрели ананаси се користени за да се произведе Mixer пирето од ананас. Потребни се 2 кг од свеж ананас за да се произведе 1 л. Mixer пире од ананас.
Темно жолта
Ананас

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Сок од ананас и концентрат од пулпа од ананас (65%), шеќер
Закиселувачи: лимонска киселина,
Ароми и Агенси за згуснување: пектин,
антиоксиданс: аскорбинска киселина
конзерванс: потасиум сорбат.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка