Рум Bacardi Reserva Diez 0.70Л

2,100 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Reserva Diez 0.70Л

Стручно измешаН. Се старее во буре најмалку десет години под сонцето на Карибите. Потоа се филтрира низ јаглен за мазна завршница.
40%
бадем и праска
Банана, крушка и ванила
Ананас и цимет

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Куба
a

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка