Сет од две шкотски вискија William Lawson 0,7л

1,650 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сет од две шкотски вискија William Lawson 0,7л

Ништо не треба да доаѓа помеѓу мажот и неговото виски. Без тресетски призвук. Без чаден мирис. Ниту еден избацувач кој вели дека носите погрешни чевли. Ништо не ве спречува да уживате во неговиот голем, храбар овошен вкус. Неговиот вкус на тостирани житарки. Навестување за сочно јаболко. И топка со тофи. Но, немојте само да ни верувате на зборот, туку напијте се голтка. Или две.
chartarrow

1

50

100

40%
Светол килибар
Свежо овошје, Житарки
Тостирани житарки, Свежо овошје, Карамела
Шкотска

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Шкотска
z

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка