Кафе Must Napoli (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Must Napoli (x10)

Непогрешлив и кремав вкус на вистинско Италијанско еспресо Napolitano, каде што изострените ноти потекнуваат од мешавината на квалитетни зрна кафе со потекло од Африка и Бразил.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Какао и Лешник
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Робуста
Географско потекло

Африка / Бразил
100% Робуста
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка