Кафе Must Napoli (x16)

310 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Must Napoli (x16)

Непогрешлив и кремав вкус на вистинско Италијанско еспресо Napolitano, каде што изострените ноти потекнуваат од мешавината на квалитетни зрна кафе со потекло од Африка и Бразил. Уживајте во вистинско еспресо Napolitano со Dolce Gusto компатибилни капсули.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Какао и Лешник
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Робуста
Географско потекло

Африка / Бразила
100% Робуста
16 х 7 г.
Dolce Gusto® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка