Џин Bombay Sapphire Sunset 0.70л

1,150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Џин Bombay Sapphire Sunset 0.70л

Уникатен израз на ароматичен вкус на Bombay Sapphire, комбинирајќи ги десетте препознатливи егзотични ботаники на BOMBAY SAPPHIRE со дополнителни три - златна куркума, индиски бел кардамон и шпански мандарина за да се создаде сложен, но убаво избалансиран, жив џин.
chartarrow

1

50

100

43%
Транспарентна
прекрасна арома на индиски зачини
Егзотични зачини, проткаени со свежа шпанска мандарина
Голема Британија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Голема Британија
Алкохол од бобинки, Природни ботанички екстракти и Вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка