Џин Bombay Sapphire Premier Cru 0.70л

0 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Џин Bombay Sapphire Premier Cru 0.70л

Овој џин од мала серија што го слави најживописниот и најароматичен цитрус во светот. Во југоисточна Шпанија, каде што растат најдобрите Мурциски лимони, мандарини и слатките портокали од Фино, тесно соработуваме со локалните добавувачи и фармери за одржливо да го набавиме најпрефинетиот цитрус за нашиот Premier Cru Gin.
chartarrow

1

50

100

47%
Транспарентна
Свежи цитрусни ноти
Баланс на сладок портокал и мандарина, проткаен со свеж лимон
Голема Британија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Голема Британија
Алкохол од бобинки, Природни ботанички екстракти и Вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка