Коњак Реми Мартен ВСОП со 2 чаши 0,7л

2,650 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Коњак Реми Мартен ВСОП со 2 чаши 0,7л

Оригинално создаден во 1927 VSOP еволуирал во VSOP Mature Cask Finish во 2012 година. Овој пијалок е перфектна хармонија на моќни и елегантни ароми.Има перфектна хармонија помеѓу цврстиот карактер на зрело овошје и нежни ноти на сладок корен, нудејќи огромна комплексност на елегантни и моќни ароми.
chartarrow

1

50

100

40%
Темно златна
Ванила , зрела јаболка и печена кајсија
Ванила, мед и суви смокви и чипс од банана
Тартуф и Мед
Франција

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Франција

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка