Passoa Porn Star Martini


Потребни состојки:
- 40 мл Passoa Passion Fruit
- 40 мл Eristoff вотка
- 10 мл Mixer сируп од ванила
- 10 мл сок од лимета
- мраз

Сите состојки ставете ги во шејкер и промешајте ги.
Процедете го пијалокот во Мартини чаша и послужете го
со чаша Martini просеко или шампањ


Додади производ
690 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
830 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
605 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
940 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка