Вотка Eristoff 1л

830 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вотка Eristoff 1л

Направена од 100% жито, кој содржи соодветно ниво на влажност, чист карактер и деминерализирана вода, Еристоф е трипати дестилирана и исфилтрирана со активен јаглен, да се осигура апсолутна чистота и да создаде чист и јасен вкус.
chartarrow

1

50

100

37,5%
Прозирна
Ванила и Индиски бибер
Гладок и кремаст вкус на сладок корен и зелено јаболко
Гладок и кремав
Грузија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Грузија
Алкохол од пченица и вода
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка