Martini Fiero & Tonic


Чекор 1
Наполнете балон чаша со мраз.
Чекор 2
Наточете во еднаков сооднос MARTINI Fiero и тоник. 75мл + 75мл
Чекор 3
Нежно промешајте неколку моменти.
Чекор 4
Украсете со тркалце црвен портокал


Додади производ
750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
45 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 19
50ден 46 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 16
55ден 52 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
55ден 51 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка