Тоник Britvic Indian tonic water Slimline 850мл ПЕТ

55 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Тоник Britvic Indian tonic water Slimline 850мл ПЕТ

Број 1 класичен тоник во Британија. Неговите меки ноти го прават идеален и за класичен Џин & Тоник и за уживање без додатоци.
Линијата Slimline содржи само една калорија на 850мл. Без шеќер, без јаглени хидрати.
Пластичното шише од 850мл е е идеално за дружење со пријатели.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Голема Британија
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка