Grey Goose L’Espresso Martini


Потребни состојки:
30 мл. водка Grey Goose
- 10 мл. еспресо Musetti Ethiopia, Brazil, Kenya или Guatemala
- 10 мл. ликер од кафе
- прстофат сол
- мраз

Во шејкер ставете водка, еспресо, ликер од кафе и мраз.

Протресете додека комплетно не се излади и сервирајте во чаша.


Додади производ
2,490 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
280 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
280 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
280 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
280 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
230 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 11


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка