Кафе Musetti Kenya (x10)

280 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Musetti Kenya (x10)

Кенија е синоним за оние кои што сакаат да патуваат и имаат совршен вкус. Одличен 100% Арабика бленд за сите оние кои препознаваат квалитет.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml

40ml
Чоколадо и цитрусни ноти
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Кенија
100% Арабика
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка