Кафе Musetti Guatemala (x10)

280 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Musetti Guatemala (x10)

Потекло кое дава заокружен, сладок и пријатен вкус. Ароматично кафе со 100% Арабика, наменето за сите оние со истенчен вкус
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml

40ml
Тутун и Какао
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Гватемала
100% Арабика
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка