Кафе Musetti Brazil (x10)

280ден 220 ден
Важи до: 31.12.2020
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Musetti Brazil (x10)

Потекло кое дава целосни карактеристики, со интензивна и огромна арома.Бразил е земја од која потекнува 40% од вкупното производство на кафе, а тоа значи дека претставува одлична местоположба за да кафето има врвен квалитет.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml

40ml
Чоколадо и Лешник
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Бразил
100% Арабика
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка