Рум Bacardi Breezer Watermelon 0,275л

103 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Рум Bacardi Breezer Watermelon 0,275л

Бакарди Бризер од Лубеница е освежителен алкохолен пијалок кој содржи мешавина од Бакарди Рум, сочен вкус на лубеница и газирана вода. Совршена придружба за скара, забава или како релаксирачки пијалок.
chartarrow

1

50

100

4%
Црвена боја
Лубеница
Лубеница
Свежа лубеница
Куба

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Куба
Рум Бакарди измешан со лубеница и минерална вода

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка