Tequila Reserva 1800 Silver 0.7l

1,920 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Tequila Reserva 1800 Silver 0.7l

Најпопуларната супер-премиум текила 1800 бланко е направена според рецептурата креирана во 1800та година. направена од 100% сина Вебер Агаве, рачно берена кога е најзрела.
Мазниот вкус, балансиран со примеси на слатко овошје и бибер е идеален за пиење со мраз или во коктел
chartarrow

1

50

100

40%
кристално чиста
овошје, зачин и црн бибер
балансирана сува слива и печен бибер
Мексико

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Мексико
Алкохол од агаве кактус, вода
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка